Instalace tepelného čerpadla

Instalace vzduch-voda

Nabízíme instalace tepelných čerpadel systémy vzduch-voda, vzduch-vzduch. Pro naše klimatické podmínky jsou tyto systémy nejvhodnější.

Instalujeme kvalitní tepelná čerpadla japonské značky FUJITSU. Vnitřní jednotky – hydromoduly u systémů vzduch-voda instalujeme buď od francouzské firmy Atlantic, nebo hydromodul na míru české výroby TEPI.

Výkony tepelných čerpadel se pohybují od 2 kW do 150 kW možnost zapojení do kaskády pro zvýšení výkonu. Systém tepelného čerpadla je možno napojit i na stávající otopný systém. Systém by však měl být navržen jako nízkoteplotní. Proto u některých systémů se vyžaduje příprava systému např. Přidáním radiátoru, výměna radiátoru, zvýšení teplosměnné plochy.
U instalace tepelného čerpadla je možnost přidání nerezového bojleru pro ohřev teplé užitkové vody.
Průměrná montáž trvá přibližně 2-3 dny

Instalace vzduch – vzduch

Nabízíme instalaci tepelných čerpadel japonské firmy FUJITSU. Výhodou těchto systémů je především jejich rychlá reakce na změnu teploty, proto se výborně hodí na temperování objektů. Nespornou výhodou je možnost přepnutí na klimatizaci. Ideálně se hodí do chat, půdních vestaveb, nebo všude tam kde je potřeba topit nebo jen přitápět bez nutnosti startovat celý otopný systém. Ideální řešení pro přechodná období jaro podzim, nebo klimatizování bytů, kanceláří a prodejen. Na jednu venkovní jednotku je možno napojit až 8 vnitřních jednotek.

Průměrná montáž trvá přibližně 1 den.

U větších systémů je možno použít tzv. air-handler unit a připojit jej na systém vzduchotechniky. Rozvody vzduchotechniky též nabízíme jako součást dodávky.

Pro instalaci Vašeho tepelného čerpadla volejte 773 224 038

[print_gllr id=401]