Servis plynových kotlů

Opravy a servis topení vyřizujeme do 24 hodin od nahlášení. Působíme v okolí Česká Třebová, Ústí nad Orlicí, Lanškroun, Svitavy, Choceň, Litomyšl , Žamberk, Letohrad a přilehlé obce.

Vykonáváme také smluvní záruční a pozáruční servis výrobců: Baxi, Thermona, Protherm, Vaillant, Junkers, Dakon, Intergas a dalších.

Telefon: +420 773 224 038
Email: cippetr@gmail.com

Naše firma nabízí pravidelný servis vašeho plynového kotle. Pravidelným servisem zajistíte správnou, bezpečnou a efektivní funkci vašeho plynového kotle. Pro bezporuchový provoz Vašeho plynového kotle doporučujeme každoroční servisní prohlídku. Běhěm roční prohlídky Vám Váš plynový kotel řádně zkontrolujeme a nastavíme dle požadavků a pravidel provozu plynových zařízení. Samozřejmostí je provedení měření účinosti a analýza spalin. O tomto měření dostanete protokol. Pravidelný servis může odhalit problémy které mohou v budoucnu ohrozit provoz vašeho plynového kotle. Servis doporučujeme provést po topné sezoně nejlépe v letních měsících kdy není potřeba vytápět a servisní technik není přetížen.

Servisní prohlídka plynového kotle obsahuje: Čištění hořáku, elektrod zapalování, ionizační elektrody, kontrola tlaku expanzní nádoby,kontrola tlaku v otopném systému, vyčištění filtru otopné vody, kontrola funkcí a nastavení, kontrola oběhového čerpadla, kontrola těsnosti připojení plynovodu, kontrola odtahu spalin, kontrola přívodu vzduchu pro spalování.

Pro servis plynového kotle volejte +420 773 224 038

 

[print_gllr id=399]